Product kenmerken
• Biedt plaats aan 6 volwassenen plus bagage
• Comfortabele breedte van 1,9m
• Geschikt voor buitenboordmotoren tot 35PK
• Geschikt tot 890KG belasting
RUBBERBOOT KM-450 DSL MET HOUTEN OF ALUMINIUM VLOER
De Kolibri KM-450DSL is afkomstig uit de Kolibri Professional Sea Line series. De Kolibri Sea Line series zijn speciaal ontworpen voor voor hoge snelheid en hebben uitstekende nautische karakteristieken vormen en robuuste drijvers. Door zijn geometrische bootvorm en zijn opblaasbare kiel (V-bodem) kan de Kolibri KM-450DSL gemakkelijk varen in grote wateren met sterke stromingen (zee of rivier).
De Kolibri KM-450DSL heeft een afmetingen van 4,5m x 1,9m met een draagvermogen van 890KG. Deze rubberboot biedt plaats aan 6 volwassene + 400KG bagage en heeft een gewicht van 101,6kg. De Kolibri KM-450DSL word geleverd met een stevige vaste betonplex inleg bodem of een aluminium vloer.
De Kolibri KM-450DSL is uitgerust met een super sterke watervaste houten spiegel die is afgewerkt met een stootvast PVC-profiel. De spiegel is geschikt voor zowel brandstof als elektrische buitenboordmotoren tot een maximaal vermogen van 35PK, en dat is ruim voldoende voor een rubberboot van deze afmetingen.
De drijvers hebben een diameter van Ø49cm en zijn mooi rondvormig.
De Kolibri KM-450DSL rubberboot word geleverd met geïntegreerde stootrand, drie stevige handvatten, geïntegreerde roeidollen en een relinglijn rondom. Doordat de KM-450DL beschikt over drie individuele drijvers, heeft u ook bij onverhoopte lekkage aan één van de tubes altijd een goed bestuurbare en veilige rubberboot. Deze rubberboot wordt standaard compleet geleverd met een transporttas voor de rubberboot en een tas voor de bodem, peddels, 3 verstelbare zitbanken en een voetpomp + elektrische pomp.
De Kolibri KM-450DSL is gemaakt van stevig Five-Ply PVC (polyvinylchloride) met een dikte van 1100D dat bestaat uit 5 lagen. De middelste laag is een speciaal ontwikkeld versterkende laag dat bestaat uit een gewoven structuur. Het strakke weefsel van de versterkende laag zorgt voor een hoge duurzaamheid en weerstand van materiaal tegen insnijdingen en lekken.
Het materiaal is bestand tegen UV-straling, zout water, brandstoffen, oliën en behoudt zijn eigenschappen bij temperaturen van -30 ˚C tot +60 ˚C.
Kolibri Boten worden ontworpen en gemaakt in Oekraïne. Zij worden daar uitvoerig onder zeer zware omstandigheden getest en voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen. Kolibri Rubberboten onderscheiden zich door hun simpele en toch complete ontwerp, en vooral hun uitzonderlijk robuuste kwaliteit. U krijgt hier door 3 jaar volledige fabrieksgarantie op alle Kolibri boten. Deze garantie geldt wereldwijd!
COMPLETE BOOT MET ACCESSOIRES
Bij deze boot ontvangt u een compleet pakket met:
- De KM-450 DSL rubberboot
- Bijpassende transport tas
- Twee peddels
- Twee zitbankjes
- Een goede voetpomp
- Een Elektrisch pomp
- Een reparatiesetje
Product specificaties
Merk en model: Kolibri KM-450 DLS
Aantal personen: 6
Lengte: 450cm
Breedte: 190cm
Drijver dikte: Ø49cm
Draagvermogen: 890KG
Aantal luchtkamers: 4+1
Materiaal: Five-Ply 950D PVC
Aantal handvatten: 3
Aantal banken: 2
Ventielen: Hogedruk ventielen
Vloer: Betonpex lattenbodem of Aluminium
Aanbevolen buitenboordmotor: 4-takt kortstaart verbrandingsmotor
Aanbevolen buitenboordmotor vermogen: 20PK
Max. buitenboordmotor vermogen: 35PK
Gewicht: 101,6KG
Fabrieksgarantie: 3 Jaar